“Краса може привабити, але не може утримати, якщо за красою не стоїть щось більше”

Дмитро Ємець

Біоревіталізація. Біорепарація

красива та здорова шкіра – це результат ідеально збалансованої роботи всіх органів тіла. Проте, з часом навіть досконалий механізм піддається впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

 Біологічне старіння обумовлене генетично детермінованими змінами у клітинах, їх метаболічними порушеннями. Пригнічення метаболічних процесів у шкірі, дія вільних радикалів, порушення оптимального водного балансу веде до пошкодження клітинної мембрани і ДНК, деструкції колагену та зменшення кількості гіалуронової кислоти і, як наслідок, зневоднення. Отже, з віком відбувається зміна основної речовини дерми, а саме: зниження вмісту колагенових волокон, еластину та гіалуронової кислоти.

В нашому салоні запуск механізму клітинного оновлення здійснюється французькими препаратами.

 Комплекс амінокислот, вітамінів, мікроелементів та факторів росту у складі препарату, забезпечує необхідну регуляцію метаболічних процесів, проліферацію та диференціацію клітин шкіри.

 Для різного віку є свої характерні зміни. Їх можна розділити на 3 стадії.

Для першої стадії характерна незначна в’ялість шкіри шиї, помірне опущення м’яких тканин обличчя, поглиблення носо-губних зморшок. В кутиках рота можуть бути помітні так звані «зморшки суму», з’являється незначна пігментація. Зазвичай це пацієнти віком від 35 до 50 років.

 У пацієнтів з другою стадією спостерігається більш виражена в’ялість шкіри шиї, послаблюються краї поверхневих м’язів шиї – платизми. Наявні «брили» по контуру нижньої щелепи. Добре виражені носо-губні зморшки, депресія кутиків рота. Опущення м’яких тканин в середній третині обличчя. Ці ознаки характерні у віці 45-60 років.

 Для третьої стадії характерна виражена втрата тонусу м’яких тканин шиї, краї платизми провисають. Значно виражений гравітаційний птоз, що помітний із будь-якого ракурсу. Глибокі носо-губні зморшки, опущені кути рота. Шкіра не є еластичною, візуалізується значна втрата об’єму обличчя, опущення жирових пакетів. Наявна значна пігментація.

 Для пацієнтів із першою стадією змін інтенсивний курс включає в себе 4 щотижневих процедури біоревіталізації та 2 підтримуючі – протягом наступного місяця з інтервалом у 2 тижні.

 У пацієнтів, що перебувають на 2-3 стадії, інтенсивний курс складає 6 процедур, що проводяться 1 раз на тиждень, та 2 сеанси з інтервалом у 2 тижні. Підтримуючий курс – 1 раз на 5 тижнів.

  Вже після другої процедури спостерігалось покращення кольору шкіри, зменшення пастозності обличчя. Пацієнти відзначали покращення зволоженості шкіри. Показовим, на нашу думку, був ефект у орбітальній зоні, а саме – ущільнення шкіри та розгладження дрібних зморшок.

 Після курсу процедур відзначалось покращення тургору шкіри, хороший ліфтинг-ефект, зменшення кількості та глибини зморшок, посвітління пігментацій, покращення контуру обличчя.

Ваша усмішка і здорова шкіра є найбільшою винагородою для косметолога салону Престиж!

Залишити відповідь