“Краса може привабити, але не може утримати, якщо за красою не стоїть щось більше”

Дмитро Ємець

Біостимуляція FUTURA PRO

Апарат Futura Pro – нове слово в естетичній медицині та революція в апаратній косметології. Це єдиний апарат, який дозволяє проводити нехірургічний метод ліфтингу обличчя та тіла одночасно.

 

 Результати курсу біостимуляції Futura Pro:

–  лімфодренаж і системне покращення обмінних процесів;

–  усунення набряків;

–  покращення тонусу шкіри обличчя і тіла;

–  зменшення жирових відкладень;

–  антицелюлітна терапія;

–  відновлення фігури після пологів або після швидкої втрати ваги;

–  додаткове тренування м’язів, формування рельєфу;

–  розслаблення, зняття перенапруги з м’язів після інтенсивних тренувань.

       Революційна система Ultratone Futura Pro визнана найбільш ефективним засобом з корекції фігури в Європі. Процедури біостимуляції на апараті Futura Pro здійснюють комплексний вплив на сполучну, жирову та м’язеву тканини, кровоносну і лімфатичну системи, активізують основні, резервні та компенсаторні можливості організму.

    Це універсальний апарат, котрий об’єднує в одній системі більше 150 тис. програм і всі найкращі апаратні методики для догляду за обличчям та тілом: біоелектричну стимуляцію, міостимуляцію, мікрострумову терапію, електроліполіз, лімфодренаж, електроакупунктуру, ультразвук.

   Ultratone Futura Pro належить до так званих «розумних машин» – його програми самостійно стежать за ходом проведення процедури. Однак яким би інтелектуальним не був апарат, керувати ним повинен досвідчений фахівець-косметолог.

Залишити відповідь