“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Біостимуляція FUTURA PRO

Апарат Futura Pro – нове слово в естетичній медицині та революція в апаратній косметології. Це єдиний апарат, який дозволяє проводити нехірургічний метод ліфтингу обличчя та тіла одночасно.

 

 Результати курсу біостимуляції Futura Pro:

–  лімфодренаж і системне покращення обмінних процесів;

–  усунення набряків;

–  покращення тонусу шкіри обличчя і тіла;

–  зменшення жирових відкладень;

–  антицелюлітна терапія;

–  відновлення фігури після пологів або після швидкої втрати ваги;

–  додаткове тренування м’язів, формування рельєфу;

–  розслаблення, зняття перенапруги з м’язів після інтенсивних тренувань.

       Революційна система Ultratone Futura Pro визнана найбільш ефективним засобом з корекції фігури в Європі. Процедури біостимуляції на апараті Futura Pro здійснюють комплексний вплив на сполучну, жирову та м’язеву тканини, кровоносну і лімфатичну системи, активізують основні, резервні та компенсаторні можливості організму.

    Це універсальний апарат, котрий об’єднує в одній системі більше 150 тис. програм і всі найкращі апаратні методики для догляду за обличчям та тілом: біоелектричну стимуляцію, міостимуляцію, мікрострумову терапію, електроліполіз, лімфодренаж, електроакупунктуру, ультразвук.

   Ultratone Futura Pro належить до так званих «розумних машин» – його програми самостійно стежать за ходом проведення процедури. Однак яким би інтелектуальним не був апарат, керувати ним повинен досвідчений фахівець-косметолог.

Залишити відповідь