“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Чоловічий догляд\чоловіча косметологія

Довгий час вважалося, що косметологія – привілей жінок. Однак в останні декілька років чоловіки стають все більш частими відвідувачами косметологічних центрів, а провідні компанії випускають косметику по догляду за обличчям і тілом спеціально для сильної статі.

 Чоловіків в косметології, так само як і жінок, приваблює, в першу чергу, бажання добре виглядати. Адже будь-який чоловік сьогодні розуміє, що ефектна і доглянута зовнішність – важливий фактор успіху.

 І якщо раніше «джентльменський набір» догляду за собою обмежувався регулярної стрижкою та голінням, а косметика – лосьйоном, дезодорантом і туалетною водою, то в даний час цей список значно ширший. Більшість представників сильної половини людства сьогодні робить манікюр і педикюр, косметологічні процедури для обличчя і тіла, активно користується послугами апаратної косметології.

 Косметологічний центр «Престиж» пропонує спеціальні чоловічі програми, що враховують особливості чоловічої шкіри, будови тіла і внутрішніх процесів організму чоловіків.

 Багато чоловіків помилково вважають чистку обличчя виключно жіночою процедурою, однак пори жирної чоловічої шкіри необхідно регулярно звільняти від бруду, щоб уникнути запальних процесів, нерівномірності кольору та рельєфу шкіри.

 Молода чоловіча шкіра потребує особливого догляду, адже в період статевого дозрівання вона покривається прищиками, юнаки соромляться своєї зовнішності, що може призвести до серйозних психологічних проблем. Не варто займатися самолікуванням, використовуючи для цього сумнівні способи. Професійний догляд дозволить уникнути рубців постакне і мікротравм.

Отже, що ж можна запропонувати чоловікові-клієнту в клініці?

  • чистку (як правило, механічну або ультразвукову);
  • косметичний догляд в залежності від типу шкіри;
  • anti-age терапію (може в себе включати косметичний догляд, а також ін’єкційні процедури, найбільше чоловікам подобається контурна пластика та ін’єкції ботокса – і швидко, і результат стабільно відмінний, та й не шкідливо для організму);
  • пілінги для обличчя (хімічні та механічні);
  • програми з корекції фігури (чоловіки теж хочуть мати плоский, а не «пивний» животик);
  • програми по догляду за шкірою тіла;
  • і, звичайно ж, масаж, без цього не обходиться зараз жодна клініка естетичної медицини.

Залишити відповідь