“Краса може привабити, але не може утримати, якщо за красою не стоїть щось більше”

Дмитро Ємець

Чистка

 Чистка обличчя – процедура, періодично необхідна всім. Пил, бруд, ороговілі клітини шкіри, залишки косметики забивають пори, утворюючи чорні цятки, провокуючи вугровий висип і алергію. Звичайно, чистка не вирішує всіх проблем і шкіра знову буде забруднюватися, якщо за нею не доглядати. 80% усіх проблем зі шкірою повинен вирішувати правильний догляд. Та щоб не розгубитися у великому виборі продукції і не стати жертвою реклами, слід звернутися до фахівця. Косметолог, залежно від проблеми, підбирає домашній догляд і веде огляд та результат призначеного.

 Атравматичною називають чистку обличчя, при якій непотрібно вдаватися до високих температур. Застосовуються спеціальні засоби для відкриття пор шкіри. Жирна, суха, змішана, чутлива і проблемна шкіра після проведення процедури атравматичної чистки виглядає значно краще. Очищається верхній шар шкіри, видаляються токсини і шлаки, звужуються пори, нормалізується саловиділення і регулюється водний баланс.

 Протокол процедури включає:

  • Делікатне очищення, демакіяж, тонізацію шкіри;
  • Поверхневий пілінг на основі фруктових кислот, який ефективно відлущує ороговілі клітини шкіри, розрихлює роговий шар і верхівки комедонів, готує шкіру до більш рівномірної та глибокої дії наступних засобів;
  • Розігрів шкіри і відкриття пор за допомогою лосьйону і спеціального розщину. Лосьйон активізує кровообіг, а розчин розчиняє комедони і шкірний жир всередині сальних залоз. Обидва засоби мають бактерицидні властивості.
  • Маски, які зволожують пори після чистки, володіють, абсорбуючими властивостями, дезінфікують і заспокоюють шкіру. Різноманітність брендових косметичних засобів дозволяє  підібрати маску для кожного пацієнта індивідуально.
  • Спеціальний зволожуючий крем, який сприяє відновленню ліпідного шару шкіри, що важливо оскільки після чистки природній захист шкіри відсутній.

 

 

 Схожа до цієї процедури ультразвукова чистка (УЗ). УЗ підсилює дію масок, забезпечує глибоке проникнення їх активних інгредієнтів. Під дією мікровібрації, яка здійснюється ультразвуком, сальні корочки відокремлюються від стінок вивідної протоки сальної залози, порушується зв’язок між клітинами рогового шару епідермісу, це дозволяє очистити шкіру від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, комедонів. Така чистка болісна і не залишає на шкірі великих слідів – почерврніння і набряклості.

 Застосовується як на обличчі, так і в області декольте, спини. УЗ сприяє омолодженню тканин і відбувається прогрів, мікромасаж на клітинному рівні, підвищується імунітет місцевий активізуються обмін речовин, збільшується синтизколагену і еластину. На проблемну, жирну з висипаннями шкіру, УЗ, крім протизапальної і порозвужуючої дії, має ще й розсмоктуючу. Відбувається деяке розм’якнення і вирівнювання рубців та ущільнень. УЗ чистка може допомогти позбавитися і від  множинних комедонів без ручного чищення, але для цього слід пройти 6-8 процедур з інтервалом 2-3 дні.

 Як проводиться ультразвукова чистка обличчя:

  • Демакіяж;
  • Ультразвукова чистка з гелем;
  • Маска за типом шкіри;
  • Тонізація;
  • Крем за типом шкіри.

Залишити відповідь