“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Догляд під час вагітності

Збережіть красу Вашого тіла під час вагітності!

 Вагітність – це незабутній період! Насолоджуйтесь цим прекрасним моментом, бережіть та доглядайте зо своїм тілом, адже зараз воно є прихистком найдорожчого скарбу в житті!

 Домашній догляд під час вагітності:

  1. Synchro – завдяки сильним регенеруючим здібностям, запобігає появі розтяжок. Стимулює і підтримує оптимальний рівень клітинного оновлення.
  2. Softening Body Milk – засіб інтенсивного зволоження, підвищує еластичність шкіри, відновлює бар’єрні функції, підвищує захисні властивості шкіри і її регенерацію. Адже в складі абрикосове масло, яке багате вітамінами А.В1. В2. В5. С. РР та маслом каріте, що зміцнює структуру шкіри.
  3. Lympho – лімфодренажний лосьйон для тіла (для корекції судинних проблем, синдрома “втомлених ніг”, набряків, целюліту та надлишків жирових відкладень). В складі екстракти женьшеня, кінського каштану, мікроелементи морського походження, що в цілому нормалізує обмін речовин.

 Домашній догляд після вагітності:

  1. Anti-stries – крем для зменшення і лікування розтяжок на тілі і бюсті. Допомагає зменшити дряблість шкіри в результаті зменшення ваги. Містить в складі натуральний антиокседантний комплекс, амінокислоти та ферменти мікроводоростей, що призупиняють старіння шкіри.
  2. Vasco Artera – крем для лікування судин і корекції целюліта. Відновлює мікроциркуляцію і лімфодренаж, сприяє виведенню токсинів та жирних кислот. Зменшує прояви целюліту, надає фігурі привабливих контурів. В його складі екстракти кінського каштану, квітів лайму, ромашки і кипарису.

 Завітайте до косметологічного центру “Престиж”, отримайте фахові консультації та допомогу у підборі засобів догляду за Вашою красою.

Залишити відповідь