“Краса може привабити, але не може утримати, якщо за красою не стоїть щось більше”

Дмитро Ємець

Догляд під час вагітності

Збережіть красу Вашого тіла під час вагітності!

 Вагітність – це незабутній період! Насолоджуйтесь цим прекрасним моментом, бережіть та доглядайте зо своїм тілом, адже зараз воно є прихистком найдорожчого скарбу в житті!

 Домашній догляд під час вагітності:

  1. Synchro – завдяки сильним регенеруючим здібностям, запобігає появі розтяжок. Стимулює і підтримує оптимальний рівень клітинного оновлення.
  2. Softening Body Milk – засіб інтенсивного зволоження, підвищує еластичність шкіри, відновлює бар’єрні функції, підвищує захисні властивості шкіри і її регенерацію. Адже в складі абрикосове масло, яке багате вітамінами А.В1. В2. В5. С. РР та маслом каріте, що зміцнює структуру шкіри.
  3. Lympho – лімфодренажний лосьйон для тіла (для корекції судинних проблем, синдрома “втомлених ніг”, набряків, целюліту та надлишків жирових відкладень). В складі екстракти женьшеня, кінського каштану, мікроелементи морського походження, що в цілому нормалізує обмін речовин.

 Домашній догляд після вагітності:

  1. Anti-stries – крем для зменшення і лікування розтяжок на тілі і бюсті. Допомагає зменшити дряблість шкіри в результаті зменшення ваги. Містить в складі натуральний антиокседантний комплекс, амінокислоти та ферменти мікроводоростей, що призупиняють старіння шкіри.
  2. Vasco Artera – крем для лікування судин і корекції целюліта. Відновлює мікроциркуляцію і лімфодренаж, сприяє виведенню токсинів та жирних кислот. Зменшує прояви целюліту, надає фігурі привабливих контурів. В його складі екстракти кінського каштану, квітів лайму, ромашки і кипарису.

 Завітайте до косметологічного центру “Престиж”, отримайте фахові консультації та допомогу у підборі засобів догляду за Вашою красою.

Залишити відповідь