“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Епіляція

Сучасне життя динамічне і активне: фітнес, плавання, відпочинок на курортах і подорожі. І всюди хочеться виглядати ідеально, мати гарну рівну шкіру з легким відтінком засмаги. Тому епіляція є однією з найпопулярніших послуг в салоні краси і користується заслуженим попитом у клієнтів.

Гладенька шкіра як результат відвідування нашого салону – це реальність, а не рекламні прийоми. Досягти потрібного ефекту допомагають різні види епіляції:

  1. Шугаринг – це насправді більше, ніж просто депіляція . Це SPA-догляд за тілом, в процесі видалення небажаного волосся. Він включає в себе:
  • легкий пілінг- паста видаляє ороговілі клітини шкіри, забезпечуючи м`який та довготривалий пілінговий ефект;
  • ніжний догляд за шкірою – цукор насичує тканини вологою, виконується легкий лімфодренажний масаж;
  • гіпоалергенність – паста 100% натуральна, не містить хімічних домішок, тільки корисні для шкіри компоненти.

 Такий вид депіляції безпечний для людей з варикозним розширенням вен та схильністю до алергії. За допомогою шугаринга видалити можна навіть волоски довжиною 2-3 мм. Не залишає опіків на шкірі. Ефект гладкості шкіри триває близько місяця.

  1. Воскова депіляція – ефективний і швидкий спосіб видалення зайвого волосся на тілі. Процедура полягає в різкому знятті волосяного покриву з попередньо покритої воском ділянки шкіри. Нагородою є гладка шкіра протягом 1-2 місяців. Головна перевага депіляції воском полягає в тому, що цей метод підходить для людей з будь-яким типом волосся і кольором шкіри і застосовується навіть за наявності сильної засмаги.

 

Не знаєте, що вибрати? Не біда! Приходьте. Наші фахівці підкажуть найкращий варіант для вашої шкіри.

Залишити відповідь