“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Класичний масаж тіла

 На сьогоднішній день досить популярним є загальний масаж тіла у салоні Престиж – це високоефективний спосіб, завдяки якому можна досягти тонкої талії, отримати відмінну фігуру тіла і велику дозу відмінного самовідчуття. При масажі відбувається відновлення нервової системи, знижується напруження, пацієнт відчуває значний приплив сил, починають відступати давні болячки.

 Також хочемо відмітити, що масаж тіла є відмінним інструментом для моделювання тіла. Професійні масажисти нашого салону як скульптори, які працють на створення чергового шедевру, на протязі декількох годин буде творити новий образ красоти Вашого тіла, що стане еталоном здоров’я.

 Хочемо виділити наступні основні послуги масажу, які ми готові представити нашим клієнтам, а саме:

– профілактика і лікування гострих болів в області поясниці, спини, шиї, рук, ніг і області голови;

– лікування гриж хребта, порушення осанки;

– лікування хронічної перевтоми;

 Ми пропонуємо консультації висококваліфікованих спеціалістів, надаємо поради стосовно образу життя і відношення до харчування.

 Багатьох наших пацієнтів турбує питання, чи потрібна спеціальна підготовка до процедур масажу. Ніякої підготовки для проведення загального оздоровчого масажу не потрібно. Окрім цього питання у багатьох пацієнтів виникають питання стосовно ціни процедури, а також її тривалості. Ми хочемо відмітити, що ціна залежить від самої процедури, техніки її виконання, а також кількості необхідних сеансів. В середньому процедура триває біля 30-40 хвилин, при цьому наші спеціалісти, в залежності від стану здоров’я пацієнта, можуть назначити від 10 до 20 процедур.

В загальному можемо зазначити, що масаж тіла подарує Вам приємні і комфортні хвилини, які в свою чергу принесуть стрункість у Вашу фігуру.

Залишити відповідь