“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Корекція мімічних зморшок

Для людей з активною мімікою є характерним наявність зморшок. Мімічні зморшки не є обумовлені старінням шкіри, а виникають внаслідок активної м’язевої діяльності.

При напруженні м’яз скорочується та наморщує шкіру. З часом такі вправи втомлюють шкіру та проявляються у вигляді зморшок. Уникнути їх неможливо, адже змушувати себе постійно контролювати міміку обличчя викликає дискомфорт.

Салон Престиж використовуємо Ксеомін (Xeomin) – інноваційний препарат для боротьби зі зморшками.

 Довгий час ін’єкції Ботокса для видалення зморшок були найбільш затребуваними, але світ косметології не стоїть на місці. Гідним і ефективним суперником Ботокса на сьогоднішній день є препарат Ксеомін.

 Що таке Ксеомін і які його переваги?

 Ксеомін випускається німецькою компанією «Мерц» та з 2008 року успішно застосовується в косметологічних клініках України та інших країн СНД. Невелика молекулярна маса Ксеоміну (150 кДа), яка не сьогоднішній день менше маси всіх інших препаратів, що містять ботулотоксин, дозволяє робити ін’єкції Ксеоміну навіть в самі маленькі м’язи обличчя.

  Ксеомін не містить білка, у складі препарату тільки активний нейротоксин, без домішок і консервантів, що значно знижує ризик появи можливих алергічних реакцій.

Залишити відповідь