“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Ліфтингові процедури

Ліфтингові процедури

 Ліфтинг-догляд вважається однією з найбільш популярних та ефективних процедур з підтягнення шкіри, що допомагає позбутися зморшок і шкірних складок. Важливо, що впливу процедури піддаються як мімічні, тобто перші зморшки, так і вже вікові та більш глибокі складки на шкірі.

 Процедура ліфтинг-догляду тонізує шкіру, повертає їй пружність та еластичність і дозволяє свіжості та гладкості взяти гору над віковими змінами. Ліфтинг-догляд сприяє зміцненню тканин, «утримує» контури обличчя, а всі нерівності з часом зникають. На сьогодні ліфтинг-догляд здійснюється різними способами: від спеціальної ліфтинг-гімнастики для обличчя до операційного втручання.

 Ліфтинг-догляд полягає в лімфодренажному ефекті, який досягається ручним та апаратним масажем обличчя. Завдяки цьому ефекту стимулюється кровообіг, виводяться токсини, нормалізується робота сальних залоз. Як наслідок, шкіра стає гладкою, еластичною і пружною.

 Ліфтинг-догляд за допомогою ультразвуку тонізує і скорочує м’язи обличчя, завдяки чому шкіра підтягується і зморшки розгладжуються – дрібні зникають повністю, а більш глибокі стають менш помітними.

 Міостимуляція, як вид апаратного ліфтинг-догляду, посилює мікроциркуляцію всіх обмінних процесів в клітинах шкіри, нормалізуючи м’язовий тонус. М’язи обличчя при цьому «змушують» зморшки зникнути і шкіра виглядає більш підтягнутою.

 Ліфтинг-догляд за допомогою мікротоків приводить в тонус волосяні фолікули і гладку мускулатуру судин та пор, покращуючи клітинні процеси обміну, кровообіг і виведення токсинів з організму.


Залишити відповідь