“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Ліпомасаж тіла LPQ

Багаторічні спостереження результатів показали, що LPG – єдина дієва технологія у боротьбі з жировими відкладеннями, які не піддаються дієтам, фізичним вправам та іншим методам. З 1986 року 18 мільйонів людей випробували процедури LPG і підтвердили ефективну дію.

 Метод ENDERMOLOGIE (ендермології) був винайдений компанією LPG для ефективного лікування целюліту та надмірної ваги.

 Процедура проводиться на “розумному” апараті, який за своїми можливостями прирівнюється до міні-комп’ютера і заміняє роботу 10 масажистів одночасно. Апарат складається з дисплея, на якому задається індивідуальна програма, і робочої маніпули. Ноу-хау LPG Systems стали незалежні, автоматично рухомі ролики. Спеціаліст працює по вашій шкірі спеціальною камерою-маніпулою, в якій обертаються два ролера. Один “захоплює” шкірну складку, другий її розгладжує. Ці “хвилі” пробігають по всьому тілу – від шиї – до п’ят. При цьому вони рухаються вперед і назад, по діагоналі і в бік, а ролери обертаються то в одному напрямку, то назустріч один одному, то в протилежні сторони.

 Що це дає?

 Покращує кровообіг, зменшує підшкірно-жировий шар, моделює контури тіла, скорочує і підтягує розтягнуту шкіру, покращує текстуру шкіри, ознаки целюліту не просто зменшуються, целюліт лікується.

 Тривалість курсу 10-20 процедур 2-3 рази в тиждень. Тривалість процедури 45 хв. Середнє зменшення обсягів тіла після проходження курсу 1-2 розміри.  Середнє скорочення “дряблості” шкіри 10-20 %.

 Спектр застосування LPG надзвичайно широкий: у всьому світі ця технологія використовується і в естетиці, і в спорті, і в терапії.

 СПОРТИВНА ендермологія в кілька разів зменшує відновний період після тривалих фізичних навантажень, лікує спортивні травми і відновлює пошкодження м’язів, сухожиль, а також знімає больовий і набряклий синдром. Крім того, чудові результати досягаються при підготовці спортсменів до виступів.

 ТЕРАПЕВТИЧНА ендермологія усуває м’язові спазми, болі в спині та поясниці; знімає набряки, в тому числі і при синдромі “важких ніг”, лікує рубці і поверхню шкіри після опіків.

Залишити відповідь