“Краса може привабити, але не може утримати, якщо за красою не стоїть щось більше”

Дмитро Ємець

Наша авторська програма

 Розроблена для тих, хто хоче позбавитися від локальних жирових відкладень і зайвих сантиметрів за короткий час. Індивідуально підібрані процедури та спеціальні компоненти косметичних засобів, які будуть використовуватися, виводять продукти розпаду, шлаки і токсини з організму, активують мікроциркуляцію крові, позбавляючи від целюліту та зменшуючи об’єми.

Перелік процедур:

  • Водорослеве обгортування CERnetic.

Створені лабораторією GERNETIC продукти SPA передбачають цілісний підхід. Захоплюють тіло і душу та є прекрасним засобом вдосконалення Вашої краси!

Маска, яка використовується в обгортанні, виконує активну мінералізуючу дію на шкіру. Завдяки насиченню шкіри біоактивними речовинами морськогопоходження, нормалізується обмін речовин, покращується мікроцеркуляція, лімфодренаж, зволоженість та тонус тканин. З’являються виражені антицелюлітний та ліфтинг ефект.

  • Обгортання STYX.

Це методика антицелюлітних обгортань, які є комплексним засобом боротьби з целюлітом, деформацією контурів тіла і надмірною вагою.

Його потужний детоксичний ефект не тільки позбавить організм токсинів, так як шкіра являється найбільшим органом, але й після першого сеансу дарує відчуття легкості, гарного настрою та оновлення життєвої енергії. Цим та регенеруючим впливом на саму шкіру пояснюється і омолоджуюючий  ефект обгортань. варто відмітити унікальну можливість позбутися розтяжок шкіри, особливо тих, що виникли не так давно, та значне зменшення та розгладження застарілих.

  • Ексклюзивні процедури з мезороллером.

Безін’єкційна мезотерапія! Основа безін’єкційної мезотерапії – коктейлі з біологічно активних речовин, вітамінів і мікроелементів, які вносяться прямо в шкіру мезороллером. Дія апарату дозволяє порам розкритися і активні речовини починають проникати глибоко в шкіру. Позитивні ефекти від процедури – омолоджуючий ліфтинговий ефект, розгладження зморшок. глибоке зволоження. Шкіра стає пружною і гладкою.

  • Антицелюлітна мезотерапія

перевага у швидкості і глибині впливу. Уже після кількох сеансів ви помітете істотне зменшення горбків, а після 7 таких процедур, можливо, і зовсім про них забудете. вікових обмежень, на щастя, “уколи краси” не мають.

 Ефект після курсу сеансів зберігається протягом року, тим часом для деяких жінок, які після позбавлення від неприємних горбків змінюють свій спосіб життя, ця серія процедур може бути першою і останньою.

1 коментар

  1. ignatishun

    Доброго дня! Скажіть яка вартість курсу процедур?

Залишити відповідь