“Краса може привабити, але не може утримати, якщо за красою не стоїть щось більше”

Дмитро Ємець

Сезонні процедури

Сезонні процедури

 Відомо, що природні фактори впливають на стан нашої шкіри. Кожен сезон готує для неї свої випробування. Холодний осінній вітер і ультрафіолетові промені літнього сонця, нестабільність весняної погоди і зимовий мороз – все це шкодить нашій шкірі. Як захистити шкіру від зовнішньої агресії?  

Наші косметологи пропонують сезонний догляд для кожної пори року.

 

 Осінь-зима

 В цей період більшу частину часу ми проводимо в теплих приміщеннях з пересушеним повітрям. А ззовні холодно: дощ, сніг, вітер…І коли ми виходимо на вулицю, відкриті частинки тіла (обличчя, руки) піддаються дії холодного вологого повітря. Перепади температурного режиму та вологості, які відбуваються в осінньо-зимовий період, призводять до порушення водно-ліпідного бар’єру шкіри. Шкіра втрачає вологу, стає подразненою, погіршується її здатність до регенерації.

 Як наслідок, в цей період спостерігається загострення різних хронічних дерматитів, розацеа. Пізня осінь-зима – це чудовий час для того, щоб зробити процедури, що пов’язані з порушенням цілісності епідермісу, видалення судинних «зірочок» на обличчі та ногах, лазерне видалення небажаного волосся.

Окрім цього, до зими, зазвичай, фізіологічно збільшується вага тіла, плюс – малорухомий спосіб життя і, як наслідок, на поверхні з’являються зв’язані з цим проблеми, зокрема целюліт. В цей період прекрасно підійдуть всі поживні і зволожуючі процедури: мікро токова терапія, ультразвукова терапія, мезотерапія з полівітамінами і гіалуроновою кислотою, а також весь спектр поживних і зволожуючих масок.

Не менш важливо в цей сезон грамотно підібрати домашній догляд. В холодну пору року потрібно користуватися різноманітними захисними кремами: вдень, перед виходом на вулицю і ввечері, в залежності від типу шкіри, застосовувати поживні креми.

 Для догляду за тілом періодично рекомендується проводити обгортання, апаратний і мануальний масаж (все, що покращує мікро циркуляцію, усуває застійні явища і сприяє підвищенню тонусу шкіри).

 

 Весна

 Весна – це саме та пора, коли потрібно відживити шкіру після зими та підготовити до літа! До весни всі негативні фактори дії на шкіру сумуються і в результаті (при недостатньому догляді) ми отримуємо ефект «стоншеної», втомленої, атонічної шкіри. Виходячи з цього, всі «зимові» процедури для стимуляції, зволоження і живлення шкіри залишаються актуальними, за виключенням відбілюючи процедур і активних пілінгів.

 Також весна – чудовий період для «ін’єкцій краси» – мезотерапія та біоревіталізація (обличчя, тіла), які дають миттєвий та довготривалий ефект здорової шкіри. Догляд за тілом зазвичай проводиться більш активно, так як наближається пляжний сезон.

 

 Літо

 Ціль косметичного догляду в цей період – забезпечити шкіру вологою і очистити від надлишкового секрету сальних і потових залоз. Основні професійні процедури для здорової шкіри влітку: зволоження, ультразвуковий пілінг, мікротоки, з використанням зволожуючих масок. Перед виходом на вулицю на шкіру обов’язково наносять крем з підвищеним вмістом SPF.


Залишити відповідь