“Немає сенсу надіятись, що інші оцінять вас за ваш характер чи особистість, не звернувши уваги на те, як ви виглядаєте”

Браян Трейсі, творець
“Психології досягнень”

Школа

Школа косметології “Естер” – “Черпайте красу з істинних джерел”

 

 У сучасному світі пропагується здоровий спосіб життя, тому попит на послуги кваліфікованого косметолога зі знанням своєї справи росте кожного дня.

У нашій  школі навчитися основам мистецтва косметології при бажанні може кожна людина, незалежно від початкових здібностей, без будь-яких обмежень за освітою та віком.

Всі учні мають можливість отримати  базові знання з основ: анатомії,  фізіології, будови шкіри (поглибленої), які напряму пов’язані зі станом організму та станом шкіри, яка відображає стан здоров’я людини.

 У програму навчання також входять, різні види масажу та техніки їх виконання, види епіляції, апаратна косметологія, лікування целюліту, корекція фігури, гігієнічні та лікувально-косметичні процедури та багато іншого , що буде корисним та цікавим кожному, адже обличчя є відображенням стану здоров’я організму.

Базовою програмою навчального центру є застосування бездоганного поєднання теорії та практики, безліч інноваційних прийомів по догляду за обличчям та тілом, можливість закріпити це все на практиці , так як 70% занять є практичними, де для процедур використовуються сучасні косметологічні засоби та сучасне обладнання провідних виробників.

Тривалість навчання 2 місяці, 60 годин теорії, 120 годин практики .

Викладачем школи є сертифікований тренер групи компанії “Martinex”, лікар-косметолог загальної  практики, лікар-мезотерапевт зі стажем роботи понад 11  років, дійсний член Національного товариства мезотерапевтів, спеціалізований фахівець з біоревіталізації Олена Горохольська.