Целюліт - науковий погляд!

Целюліт - науковий погляд!

Улюблена всіма тема целюліту має багато нюансів і особливостей. 

Давайте розглянемо детальніше питання, що турбує всіх жінок на сьогоднішній день. Існують важливі статеві відміності в архітектурі підшкірної клітковини сідниць і біохімічних властивостей.

Чоловіки!

- Мають більшу біохімічну стабільність, велику кількість підшкірних жирових частин і велику кількість волокнистих смуг - більше волокнистих зв'язків між поверхнею дерми в порівнянні з жінками.

Жінки!

- Менш міцні зв'язки між поверхневою фасцією і дисбалансом дерми в підшкірному з'єднанні між сполуками, які намагаються виштовхнути назовні, і силами, які намагаються утримати первісну форму.

Чи мають менше жирних частин, та велику висоту та ширину, в порівнянні з чоловіками. Різниця виражена більше не поверхні, ніж в глибоких шарових тканинах.

Індекс масси тіла

Чи впливає як на чоловіків, так і на жінок?

- Збільшення індексу масси тіла збільшує висоту жирової частки в поверхневому шарі. Це не впливає на ширину, кількість або струтуру в глибшому шарі.

- Високий індекс масси тіла збільшує дисбаланс сил в підшкірному з'єднанні та приводить до клінічної появи ямок.

- Чоловік в тілі менш схильний до появи целюліту, ніж жінка, через підвищену стабільність та внутрішню силу, яка забезпечується більш високими перешкодами.

Вік.

Значне зменшення товщини дерми не залежить вд статі: 0,3%  та рік не залежно від статі та індексу масси тіла. Тонша дерма = менше підтримки.

Ми хочемо робити вас ще красивішими і слідкуємо за останніми тенденціями косметології!

Контакти

+38(098) 98-02-722+0 (352) 52-75-65Email: ten.rku%40egitserp-repus

Адреса

м. Тернопіль,вул. Валова 7

Created by Prestige Ternopil

Prestige 2006-2020 *All rights Reserved