м. Тернопіль, вул. Валова 7 +38(098) 98-02-722 super-prestige@ukr.net
(2 votes)

Лазерний апарат

Лазерний апарат

Лазерна мультиплатформа "Mediostar"для вирішення медичних та естетичних проблем.

Застосовуння:
● Епіляція волосся● Терапія акне● Омолодження шкіри● Освітлення шкіри  

ПеревагиMeDioStar Monolith

 

Лазерна епіляція:

Апарат видаляє небажане волосся прицільно. Таким чином лазер не пошкоджує тканини шкіри і не викликає больових відчуттів.Внутрішня система охолодження 360°забезпечує стабільну роботу апарату та його маніпул в будь-яких умовах, роблять процедуру безпечною і знижують ризик виникнення болі.MeDioStar Monolith обладнаний найефективнішим на даний момент діодним лазером 6-го покоління, який працює ультракороткими імпульсами з максимально доступною потужністю.Поєднання хвиль різної довжини дозволяє ефективно видаляти волосся на всіх типах шкіри.MeDioStar Monolith найшвидший лазер для епіляції.

 

Лікування акне

Процедура максимально безпечна і абсолютно безболісна за рахунок інтегрованої системи контактного охолодження шкіри знаходиться на маніпулі лазера.Чудові результати лікування постакне, усунення застійних плям.Можливість ефективного місцевого лікування акне на обличчі й тілі без прийому антибіотиків.Короткі хвилі блакитного спектру впливають на саму причину появи вугрової висипки на обличчі - пропіонова бактерії.Ефект помітний після першої процедури. Для лікування акне на обличчі може знадобитися 4-8 процедур. Курс процедур дозволяє усунути 90% запальних елементів .Процедуру краще проводити з інтервалом в 1 тиждень. 

 

Лазерне омолодження

Апарат працює на клітинному рівні, у глибоких шарах дерми. Запускає процеси вироблення колагену I-III типу.Завдяки глибокому проникненню променів та охолоджуючою системою, процес проходить безболісно.Процедура забезпечує:- видимий ліфтинговий ефект;-запускає процеси омолодження;-шкіра набуває природного сяяння;-висвітлюються пігментні плями;-зменшується глибина зморшок;-підвищується еластичність та пружність шкіри;-звужуються пори.Ефект посилюється від процедури до процедури та продовжує зберігатись протягом кількох місяців. 

 

Read 208 times Last modified on Середа, 12 Серпень 2020 08:55

Залишити коментар

Обов’язково введіть усю необхідну інформацію, вказану зірочкою (*). HTML-код заборонений.

footer_logo

Адреса: м. Тернопіль, вул. Валова 7
Телефон: +38(098) 98-02-722
Email: super-prestige@ukr.net