м. Тернопіль, вул. Валова 7 +38(098) 98-02-722 super-prestige@ukr.net

Апаратна косметологія обличчя

Апаратна косметологія мікротоками дає можливість ввести глибоко в шкіру різноманітні активні речовини , необхідні для підсилення ефекту ліфтингу. З її допомогою глибоко вводиться концентрат .

Апаратна косметологія обличчя

 • Дермоштамп

  Дермоштамп – це апарат за допомогою, якого вводиться у шкіру мезококтейль, сиворотка або активні препарати.- поліпшує колір та омолоджує шкіру обличчя. Дермоштамп показаний при початкових ознаках старіння шкіри.

 • "Nano Azia"

  Nanoasia - унікальна технологія безін'єкційного омолодження. Відбілює і відновлює шкіру, дає антивіковий ефект. Препарат наноситься за допомогою повітряної кисті під дією сильного струменя повітря.
  Illustration

 • Міостимуляція обличчя (Futura Pro)

  Міостимуляція - фізіотерапевтична процедура електростимуляції м'язів обличчя. Цей метод застосовується для коригування вікових змін особи, розгладжуючи зморшки.
  Illustration

 • Фонофорез

  Фонофорез - це косметологічна процедура, при якій засоби вводяться в глибокі шари шкіри за допомогою ультразвуку. Сприяє насиченню тканин киснем, підвищенню еластичності сполучних тканин.
  Illustration

 • Мікротоки з концентратом

  Апаратна косметологія мікротоками дає можливість ввести глибоко в шкіру різноманітні активні речовини , необхідні для підсилення ефекту ліфтингу. З її допомогою глибоко вводиться концентрат.

 • Вакуум обличчя

  Вакуумний масаж обличчя – це ефективний метод для відновлення тонусу шкіри і для зменшення зморшок. Сеанс вакуумного масажу обличчя допомагає посилити вироблення еластину, колагену , поліпшити мікроциркуляцію і лімфодренаж. В результаті шкіра виглядає молодою, пружною, свіжою і сяючою.
  Illustration

 • Масаж +альгінатна маска "Skin"

  Базова альгінатна маска щвидко надає шкірі доглянутий зовнішній вигляд, усуває наявні проблеми, підходить для частого використання. Комплексно впливає на шкіру, має омолоджуючий ефект.Альгінатна маска надає зволожуючу, вологорегулюючими і протизапальну дію на шкіру обличчя і тіла. Покращує проникнення активних інгредієнтів, зміцнює і підтягує шкіру.