Візаж та перманентний макіяж

Послуги

Illustration

Святковий візаж 

Святковий макіяж передбачає яскраві відтінки, контрасти, цікаві поєднання. Лише якісна косметика є запорукою довгоривалого макіяжу.

Illustration

Денний макіяж

Денний макіяж - підкреслення природної краси. Це легкий, світлий, помірний образ, який підійде для роботи або навчання. Денний макіяж миє приховати недоліки і вигідно підкреслити природні дані.

Illustration

Весільний макіяж 

У весільному макіяжі поєднані елементи денного, вечірнього і святкового візажу. Головна відміність - стійкість протягом доби. 

Illustration

Випускний макіяж

Легкі текстури, підкреслення індивідуальності та приховування недоліків - основні завдання макіяжу для випускниць.

Illustration

Корекція брів 

Вищіпування брів спеціальним пінцетом- найпопулярніший вид корекціїю Найголовніша перевага цього способу в тому, що ти повністю контролюєш процес корекції, видаляючи по одній непотрібній волосинці.

Illustration

Фарбування брів 

Промальовування волосинок та створення ідеального кольру та форми брів. Якісна фарба та хна створює бажаний та довготривалий ефект.

Illustration

Фарбування вій 

Промальовування волосинок фарбою та хною для підкреслення погляду.

Illustration

Ламінування вій + ботокс 

Техніка, яка застосовує нанесення шарів кератину, фарби, вітамінізуючих компонентів, і т.ін. для збільшення об'єму, додавання блиску, вигину та довжини віям. Ботокс дає додаткові вітаміни для вій.

Illustration

Пудрове напилення брів 

Це один з різновидів татуажу брів. Пігмент наноситься лише в верхній шар шкіри , тільки в результаті пудрового напилення ми отримуємо не чітко окреслені брови, а м'які, максимально наближені до натуральних. 

Illustration

Пудрове напилення губ 

Послуга, що використовується в косметичних цілях для введення пігменту більш поверхнево для надання бажаного кольору, або градієнту та форми(за необхідності корекції) губам клієнтки.

Illustration

Пудрове напилення повік 

Промальовування стрілок будь-якої форми, довжини, кольору методом нанесення пігменту в верхній шар шкіри. 

Illustration

Корекція пудрового напилення

Виправлення недоліків після процедури - це необхідність, викликана певними факторами. Якщо після загоєння на бровах спостерігаються пропуски або не влаштовує їх форма і колір, то процедура корекції усуває їх.

Саліциловий

Саліциловий пілінг проводиться за допомогою саліцилової кислота. Саліцилова кислота найкраще підходить для боротьби з акне, комедонами, надмірною жирністю шкіри і пігментацією.

Молочний

Молочний пілінг піде на користь жінкам з дуже чутливою шкірою. Молочна кислота, впливаючи на шкіру, допоможе позбавитися від омертвілого шару епідермісу і посилить вироблення пігментів.

Мигдалевий

Мигдальний пілінг на основі мигдальної кислоти - відлущує омертвілі клітини шкіри обличчя, видаляючи їх і відкриваючи новий шар шкіри. Який має більш рівний колір і текстуру бо не піддається зовнішньому впливу.

Гліколевий

Гліколевий пілінг – це процедура, яку рекомендують у якості омолоджувальної терапії. Гліколева кислота діє на шкіру комплексно: очищує протоки сальних залоз, надає шкірі гладкість, здоровий блиск .

Піровиноградний

Піровиноградний пілінг являє собою очищення шкіри від за допомогою піровиноградної і молочної кислот для омолодження, позбавлення від слідів вугревого висипання, рубців.

"Джесснера"

Пілінг Джесснера застосовується з метою лікування акне і жирної себореї, а також для призупинення процесів старіння. Залежно від кількості нанесених на шкіру шарів засіб може діяти як поверхневий або серединний пілінг.

пілінг "Quick peel" 

Препарат покращує якість шкіри, розгладжує зморшки, розсмоктує інфільтрати, створює ефект ліфтингу, покращує мікроциркуляцію і постачання тканин поживними речовинами.

"BioRePeelCl3"

BioRePeelCl3 - це альтернатива біоревіталізаціі , яка не вимагає ін'єкцій. Видає миттєвий результат, процедура триває короткий проміжок часу, не викликає больові відчуття і не вимагає використання анестезії.

Ретиноєвий "Block age"

Block Age Peel Gel - новий хімічний пілінг на основі ретиноєвої кислоти 5%.В результаті сповільнюється старіння шкіри, забезпечується виражене омолоджуючу і освітлюючі дію, поліпшується текстура і рельєф шкіри.

PRX - T 33 

PRX-T33 пілінг - це революційна методика омолодження шкіри без уколів і тривалого періоду реабілітації.
Миттєво проникає в глибокі шари дерми, запускаючи активний процес регенерації, при цьому абсолютно не ушкоджує верхній шар шкірного покриву, епідерміс. 


Ксеомін - найсучасніший препарат ботулінотерапії.
Основними перевагами Ксеомін є:
безпеку використання через відсутність в його складі білкової частини (алергічні та місцеві запальні реакції практично відсутні);
може зберігається при кімнатній температурі, на відміну від Ботокса і Диспорта, що виключає ризик неефективності препарату при неправильних умовах транспортування і зберігання;
при повторному введенні Ксеомін відсутнє таке небажане явище як нечутливість організму до препарату, так як в організмі не виробляються антитіла навіть при тривалому використанні;
препарат не впливає на глибокі шари мімічних м'язів, завдяки чому вдається зберегти емоційні реакції організму.

Фонофорез

Фонофорез - це косметологічна процедура, при якій засоби вводяться в глибокі шари шкіри за допомогою ультразвуку. Сприяє насиченню тканин киснем, підвищенню еластичності сполучних тканин.

"Nano Azia" 

Nanoasia - унікальна технологія безін'єкційного омолодження. Відбілює і відновлює шкіру, дає антивіковий ефект. Препарат наноситься за допомогою повітряної кисті під дією сильного струменя повітря.

Мікротоки з концентратом 

Апаратна косметологія мікротоками дає можливість ввести глибоко в шкіру різноманітні активні речовини , необхідні для підсилення ефекту ліфтингу. З її допомогою глибоко вводиться концентрат .

Міостимуляція обличчя (Futura Pro) 

Міостимуляція - фізіотерапевтична процедура електростимуляції м'язів обличчя. Цей метод застосовується для коригування вікових змін особи, розгладжуючи зморшки.

Вакуум обличчя 

Вакуумний масаж обличчя – це ефективний метод для відновлення тонусу шкіри і для зменшення зморшок. Сеанс вакуумного масажу обличчя допомагає посилити вироблення еластину, колагену , поліпшити мікроциркуляцію і лімфодренаж. В результаті шкіра виглядає молодою, пружною, свіжою і сяючою.

Наші спеціалісти

Illustration

Оксана Кардаш

Візажист-бровист, майстер ламінування вій(у професії 5 років).

Illustration

Аліна Жаловага

Майстер пудрового напилення, візажист-бровист (у професії 3 роки).

Прайс

Догляд за бровами та віями

Візаж

Перманентний макіяж

 • Корекція брів

  120
 • Фарбування брів

  120
 • Корекція+фарбування

  180
 • Фарбування вій

  120
 • Ламінування вій

  500
 • Ламінування вій+ботокс

  550

Виникли запитання?

Залиште заявку та наш адміністратор зателефонує Вам!

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам.

Can't send form.

Please try again later.

Галерея